Holodynamika

Holodynamika

Holodynamika to unikalna metoda, przy pomocy której można pracować z ludzką podświadomością. Pozwala rozwiązywać problemy psychologiczne, usuwać blokady, obawy, kompleksy, przyczyny chorób i uzależnień oraz „nieznanego” pochodzenia bóle psychosomatyczne.

Traumy, depresje, brak pewności siebie, lęki, brak sprawczości w życiu, stres, wirusy, to tylko niektóre tematy, z którymi w bardzo bezpieczny i ekologiczny sposób pracuję holodynamiką.

Praca metodą holodynamiczną pozwala poczuć miejsca związane z konkretną emocją. Zobaczyć ją, opisać jej kształt, kolor a ostatecznie zmienić ten myślokształt w dojrzały a więc pozytywny holodajn. Twórcą tej metody był dr Vernon Woolf, fizyk i psycholog. Znaczenie słowa: holodynamika – z ang. „whole” – cały i „dynamic” – dynamiczny. Osobiście uczyłem się tej metody od lekarza z Kijowa dr Olgi Kozinskaya, uczennicy dra Jury Cikurowa, profesora nadzwyczajnego, specjalisty w dziedzinie neurologii, rehabilitacji ruchowej, terapii manualnej, autora unikalnych technik w terapii osteopatii nieznanych w Polsce.

Efekty pracy tą metodą są niezwykłe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *