Marchew

Suszony sok z marchwi BIO.

Marchew GW uprawiana jest na ekologicznych polach w północnej Kalifornii. Marchew rośnie tam w zupełnie ekologicznym środowisku, na czystej i organicznej glebie, pozbawionej jakichkolwiek oprysków.

Proces produkcji

Po zbiorach i oczyszczeniu korzeni, z marchwi wytłaczany jest sok.

Tak samo jak sok z jęczmienia, sok z marchewki suszony jest w suszarce rozpyłowej w bardzo niskiej temperaturze, 31 stopniach Celsjusza.

Tak przygotowany sok z marchwi Nie zawiera żadnych dodatków, nie zawiera też antyzbrylaczy i jest w stu procentach czysty.

Suszony sok z marchwi pakowany jest w niewielkie saszetki, ze względu na bezpieczeństwo czystości produktu od mykotoksyn i pleśni. Suszony sok pakowany jest w ochronnej atmosferze, żeby zapobiec utlenieniu.

Jest to najbardziej przyjazna forma dla surowca i dla klienta.

marchew

Właściwości i korzyści

Zawiera witaminy K1, C, E, B6 lub witaminę H (zwaną też biotyną). Oprócz witamin jest bogata w minerały (wapń, fosfor, żelazo czy mangan), przeciwutleniacze, karotenoidy i beta-karoten. Beta-karoten zawarty w marchwi jest silnym przeciwutleniaczem, ma także duże znaczenie w procesie syntezy witaminy A w organizmie.

Marchew Green Ways można łatwo wykorzystać na przykład do przygotowania koktajli i smoothie. Wspaniale pasuje głównie do dań na zimno, gdzie zachowuje substancje biologicznie czynne. Możecie ją wykorzystać także do przygotowania domowych kosmetyków.


Kontakt w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz złożenia zamówienia:

mail: magic.therapies.pl@gmail.com

tel: +48 508 503 835

Dawid Zyskowski

PRODUKTY