Izabela Kaczmarczyk

Wykonywana sesja składa się z dwóch części.

Podczas pierwszego kontaktu łącze się z istotą na poziomie duchowym, który jest wolny od jakiejkolwiek manipulacji.

Wejdziemy w stan przepływu pomiędzy nami, dzięki któremu poczujesz się bezpiecznie.

Podczas rozmowy, po to by wejść głębiej, będę patrzeć w Twoje oczy, dlatego proszę nie czuj skrępowania.

Zadam Ci kilka pytań, a następnie poproszę byś opowiedziała / opowiedział, z jakimi trudnościami się obecnie zmagasz, co sprawiło, że pojawiła się potrzeba skorzystania z energoterapii, lub tylko to co jest dla Ciebie ważne. Ty decydujesz, na ile chcesz się przede mną otworzyć, weź proszę pod uwagę, że na samą rozmowę mamy około półtorej godziny.

Jeśli będziemy potrzebować więcej czasu, to zaproponuję kolejne spotkanie lub jeśli czas pozwoli, za dodatkową opłatą i pod warunkiem wolnego terminu, będziemy mogli przedłużyć czas naszego spotkania.

Świadomość przyjmie tyle na ile jest gotowa.

Nasze spotkanie ma na celu połączenie ciała, umysłu, duszy i emocji. Może dać Ci odpowiedź na nurtujące pytanie. Jest częścią drogi do wewnętrznych poszukiwań i do zrozumienia siebie. Odkrycia talentów i radości życia. Przyczyna większości znanych nam chorób leży poza ciałem w polu energii świetlnej, usuwając jej oznaki i wypuszczając negatywną energię by oczyściła się w naturze, czyli wodzie, powietrzu lub ziemi, mamy dużą szansę na uzdrowienie.

Tym się zajmę w drugiej części spotkania, które potrwa około pół godziny.

To moment, w którym poproszę abyś się położyła / położył. Ja w tym czasie otworzę swoje pole energii świetlnej i zabiorę Cię do mojego świata, w którym połączę się z Twoim sercem, w które wleję energię, łącząc się bezpośrednio ze Źródłem by działać dla Twojego najwyższego dobra, wprowadzając Cię w stan odprężenia, relaksu i błogości. Mogą pojawić się uczucia, emocje, wibracje, obrazy lub tylko efekt wewnętrznego spokoju i rozluźnienia. Po sesji jak również podczas jej trwania może pojawić się uczucie lekkości i senność.

Pozwól sobie na to.

Po sesji uczucie senności może się utrzymać lub przeciwnie, możesz poczuć zwiększone pobudzenie. Energia będzie się przemieszczać od kilku godzin do kilku tygodni. Połączenie odbywa się na wielu subtelnych warstwach, dlatego zmiana będzie następować w sposób
naturalny i niewymuszony. W razie potrzeby, skieruję Cię również do jednego z naszych specjalistów „Magic Therapies” lub ustalimy kolejne spotkanie.

To miejsce, w którym poczujesz się wsparta / wsparty.