Irmina Wrona

Kim jestem?

Jestem astrologiem, terapeutą Ustawień Systemowych i konsultantem Feng Shui. Pracuję również z Kronikami Akaszy, świadomym śnieniem i dywinacją. Jeżeli szukasz rozwiązań, których nie udało Ci się uzyskać innymi, licznymi sposobami, istnieje szansa, że pomogę Ci do nich dotrzeć.

Moją szczególną zdolnością jest umiejętność postrzegania stanu rzeczy z wielu perspektyw; w tym także, z unikatowych i niekonwencjonalnych punktów widzenia. W naturalny sposób rozpoznaję zjawiska: rzeczy, osoby, emocje i myśli, które leżą ukryte w tzw. psychologicznym cieniu.

Czasami potrafię zobaczyć też drogi, których jeszcze nie ma.

Więzi

Osoby od których się uczę, moi mistrzowie, rodzina, przyjaciele i wszystkie osoby, z którymi łączą mnie konkretne więzi, w tym także moi klienci mają dla mnie wartość i znaczenie.

Sama wybieram swoich mistrzów, których intuicyjnie czuję jako właściwych dla mnie. Jeżeli wyrażają oni chęć na przekazywanie mi wiedzy, uczę się od nich tak długo jak wymaga tego formalna strona – tj. oficjalnie. I nieoficjalnie również później, przez całe życie. 

Kiedy formalnie rozpoczynam naukę danej dziedziny, robię to od podstaw i kontynuuję ją przez wymagany czas, na przykład przez kilka lub kilkanaście lat. Przechodzę przez egzaminy i zdobywam kwalifikacje; przy okazji też dyplomy i certyfikaty.

 

Wartości

Wartości, które mają dla mnie kluczowe znaczenie to prawda, lojalność, świadomość, życie i miłość.

Kwalifikacje do pracy z energią

Moimi nauczycielami metody Ustawień Systemowych są Gerhard Walper, – który przekazał mi wiedzę i uprawnienia do pracy w nurcie ustawień, oraz twórca metody ustawień – Bert Hellinger.
Do ważnych dla mnie nauczycieli ustawień należą również Wolfgang Deußer i Franz Ruppert, od których również miałam przywilej się uczyć.

Kroniki Akaszy zostały mi przekazane przez Gabrielle Orr w ciągu ostatnich lat, a wcześniej – wiele lat temu otrzymałam je z innych źródeł.
Formy pracy, z których korzystam w pracy z Kroniką Akaszy w przeważającej mierze pochodzą bezpośrednio z przekazu, który otrzymuję z własnej przestrzeni Kronik Akaszy.

Praktyk świadomego śnienia i pracy ze snami nieprzerwanie uczę się, bezpośrednio od tybetańskich lamów.
Okazjonalnie biorę udział w międzynarodowych konferencjach świadomego śnienia oraz w innych wydarzeniach dedykowanych tej tematyce.

Jestem w trakcie studiów Feng Shui w malezyjskiej szkole Yap Cheng Hai Academy. Moim głównym mistrzem jest Yap Boh Chu, syn mistrza Yap Cheng Haia, obecnie głowa linii przekazu.
Od mistrza Boh Chu otrzymałam techniki Feng Shui poziomu zaawansowanego. Techniki z poziomów od podstawowego do średnio-zaawansowanego otrzymałam od mojej instruktorki Solange Carlotti.
Oboje z nich pozostają moimi głównymi nauczycielami sztuki Feng Shui.   

Moim głównym życiowym mistrzem jest Chögyal Namkhai Norbu. Moimi duchowymi ścieżkami są Dzogchen, Buddyzm i Taoizm.

Rytuały i talizmany, które wykonuję na specjalne zamówienia zakotwiczone są w nurtach taoistycznym oraz buddyjskim. Wiedza, z której korzystam przy ich wykonywaniu pochodzi od wspaniałych mistrzów tych systemów.

Ukończyłam 5 letnie studia w Moskiewskiej Akademii Astrologii pod rektoratem Michaiła Lewina. W dalszym ciągu kontynuuję naukę w Akademii.

Praktyka

Chociaż przez cały czas się uczę, przechodzę przez liczne studia, szkolenia i kursy, które zwierają dużo wiedzy teoretycznej, – jestem przede wszystkim praktykiem.

Kluczowe znaczenie ma dla mnie to, czy metoda pracy, z której korzystam np. ustawienia, Feng Shui, I-ching lub inna, przynosi wymierny wynik. Czym jest wymierny wynik? Jest nim konkretny efekt, który da się zaobserwować w świecie materii.

To, czy dana technika jest „prawdziwa” lub iluzoryczna, prastara czy współczesna, nieudowodniona lub udowodniona naukowo mają dla mnie znaczenie, ale drugorzędne w świetle jej skuteczności.

Buddyzm, jedna z trzech duchowych ścieżek, którymi podążam, posiada specjalny system pracy z intelektem, który ma na celu wyprowadzić świadomość poza granice konceptualnego umysłu i poza granice tego, co wydaje nam się, że wiemy.

„Ludzie szanują to, co leży w obrębie sfery ich wiedzy,
ale nie zdają sobie sprawy, jak bardzo zależni są od tego,
co leży poza nią.”
– Chuang Tzu

Granica mojej pracy

Każda osoba, istota, zwierzę czy nawet pozornie nieożywiony przedmiot są niepowtarzalne i unikatowe. Kiedy znajdą się w odpowiednim położeniu, mają moc otwierania naszego serca-świadomości i przywracania harmonii do naszego życia. 

Kiedy uważam, że inna osoba, biorąc pod uwagę jej wykształcenie, doświadczenie albo inne czynniki, jest bardziej wykwalifikowana w rozwiązaniu danego elementu lub obszaru tematycznego klienta ode mnie, wtedy od swojej strony robię dla klienta wszystko, co mogę, a część pracy pozostawiam specjalistom, którzy zajmują się tymi, innymi elementami lepiej niż ja. To mogą być specjaliści wybrani przez klienta lub wskazani przeze mnie.   

Dysponuję siecią kontaktów i często mogę polecić dobrych specjalistów w danych dziedzinach. Cały czas poznaję nowe osoby z Polski i z innych krajów. Chociaż jest wiele osób, które zajmują się wybranym tematem albo pracują w danej branży, trudno jest znaleźć naprawdę dobrego specjalistę.

Co znaczy naprawdę dobrego? To znaczy takiego, na którym mogę polegać, darzyć go zaufaniem. Wiedząc, że w jego rękach jestem bezpieczna i że pracuje z powołania. W tym również, że zna on granice swojej pracy i że tam, gdzie jego kompetencje się kończą, potrafi o tym powiedzieć i zatrzymać się w odpowiednim momencie i miejscu.

Każdy fachowiec ma swoją część pracy i również granice swoich możliwości pomagania innym w ogóle, i udzielenia pomocy konkretnej osobie.
Każdy klient posiada swoich rodziców i krewnych, autorytety, przyjaciół, doradców i inne osoby, które były w jego życiu wcześniej niż nastąpiło jego spotkanie z terapeutą.

Każda z tych osób ma swój udział w życiu klienta, w jego zdrowiu, w jego sukcesie i szczęściu. Każda powinna być uszanowana i mieć możliwość się przejawiać w należnej jej przestrzeni serca.

Moja obecność w życiu klientów

Pracując dla klientów i dzieląc się wiedzą, pozostaję w kontakcie z moimi mistrzami i innymi specjalistami, których wiedza albo umiejętności w danych dziedzinach wykraczają poza moje.

Na przykład nie jestem lekarzem. Kiedy klient potrzebuje opieki medycznej i chce korzystać z medycyny konwencjonalnej, współpracuję z potrzebnymi lekarzami i technikami.

Nie jestem projektantem wystroju wnętrz ani architektem, ale pracuję z Feng Shui.
Mój zakres pracy jest inny niż ich. Ich umiejętności nie zastępują moich.
I moja praca nie jest zamiast ich pracy. Każdy z nas wykonuje swoją część, dzięki temu całość działa prawidłowo i jest kompletna.

Jestem jedną z wielu osób, która ma swoją część i swój fragment pracy do wykonania w życiu drugiej osoby.

Dla klientów

Obecnie najczęściej pracuję na sesjach indywidualnej pracy 1:1, na żywo i online. Sesje i warsztaty prowadzę w języku polskim i angielskim, czasami również w innych językach z pomocą odpowiednich tłumaczy.

Prowadzę webinary (płatne i bezpłatne), warsztaty i szkolenia dla klientów prywatnych i biznesowych.
Posiadam swoje autorskie programy pracy m. in. Ciało finansowe, Czym się karmisz?, Oś wymiany energetycznej w biznesie, Odwracanie monety planet, Terapia firmy, i inne. 

 

Prywatnie 

Kocham morza i oceany. Lepiej czuję się na otwartym morzu niż na lądzie, dlatego uwielbiam rejsy i podróże do terenów nadmorskich. Ogólnie kocham wszystko co morskie.
Kocham koty, orient, daleki Wschód, szczególnie Japonię. Posiadam wiele pasji.

Mam duszę artystyczną. Lubię spędzać czas praktykując kaligrafię, malarstwo chińskie i mangę, pijąc herbatę i paląc sziszę. 

 

Kocham przyjemność, komfort i piękno. Cały czas uczę się otwierać na szczęście i na przyjemność życia, i pomagam innym się na nie otwierać.

Niedawno zostałam również prezesem spółki. To coś nowego w moim życiu. W ramach naszej działalności oferujemy też usługi jubilerskie, w tym biżuterię ze złota i srebra z kamieniami szlachetnymi.

Prowadzę kanały na Youtube, Tiktok, profile na Facebook i Instagram, i stronę www.

Irmina Wrona
irminawrona@gmail.com 
+48 516 615 773

https://spaceluminous.com/ 
https://www.facebook.com/SoulsOfSpace
https://www.instagram.com/irminawrona/
https://www.tiktok.com/@directionfuture 
https://www.youtube.com/@irminawrona