Zespół

Dawid Zyskowski

Wspieram ludzi aby żyli w zgodzie z tym co jest dla nich naprawdę ważne.

Jestem praktykiem, założycielem i pomysłodawcą naturopatycznego Gabinetu Medycyny Naturalnej „Magic Therapies”, tworząc przestrzeń, w której każdy, bez względu na wszystko, może spróbować poprawić i wzmocnić swoje zdrowie oraz zadbać o to co mamy w życiu najcenniejsze – siebie.

Stworzyłem model w postaci pakietu usług, który jest możliwie uniwersalny oraz modyfikowalny, wykorzystując narzędzia umożliwiające maksymalną aktywizację szeroko pojętego zdrowia na poziomie fizycznym, mentalnym i społecznym, korzystając wyłącznie z naturalnych metod.

Nie ograniczam się do żadnej szkoły, filozofii ani paradygmatu. Stale poszukuję i otwieram się na możliwości dające najlepszy efekt, dlatego warsztat mojej i mojego Zespołu pracy, nigdy nie przestanie ewaluować.

Znajdziesz u nas nie tylko specjalistów od naturalnych metod wspierania zdrowia, ale także warsztaty, spotkania tematyczne, organizowane wyjazdy, a w przyszłości również kursy.

Aktywizuję Twój cały wewnętrzny potencjał do osiągnięcia przez Ciebie swoich celów, pragnień, tęsknot ducha i zdrowia na trzech poziomach.

Skupiam się na możliwościach i rozwiązaniach, inspirując Cię do działania oraz pewnej, pozytywnej i nieuniknionej zmiany.

Pracuję z każdym, ale uczciwie daję sobie również prawo do odmowy kontynuowania terapii, na każdym jej etapie, jeżeli moje podejście, jak również metody które stosuję, nie są zadowalające dla Pacjenta lub Klienta oraz nie wzbudzają zaufania lub są podważane.

Osobiście bardziej interesuje mnie poszukiwanie głębszego sensu każdej potrzeby niż plan działania, aby ją zrealizować, który jest przewidywalnym zabiegiem z pewnością rezultatu.

Do swojej pracy podchodzę holistycznie z ogromną fascynacją procesu i pokorą.

Ponadto od 17stu lat rozwijam jedną z najbardziej znanych sportowych i modowych marek w Polsce i na świecie jaką jest New Balance. Z wykształcenia jestem m.in. socjologiem, naturopatą oraz coachem rozwoju świadomości, należącym do International Coach Federation na poziomie PCC (Professional Certified Coach), największej ogólnoświatowej organizacji coachingowej zrzeszającej profesjonalnych coachów. Przy tym od lat studiuję medycynę wschodnią, naturalną, ludową, a prywatnie uwielbiam się rozwijać, eksplorować, poznawać i doświadczać życie.

Lubię pracować ze stresem, lękami oraz wszelkiego rodzaju blokadami w ciele i umyśle.

Kieruję się wartościami miłości i szacunku do życia oraz tego co żyje. Znam swoje cele i je realizuję. Poznałem również sens swojego życia.

 

Zapraszam do kontaktu:

mail: magic.therapies.pl@gmail.com

tel: +48 508 503 835