Izabela Kowal

ALOHA! Czyli dzielę z Tobą ten moment, tę chwilę, szanuję Twoją historię.

Masaż Lomi Lomi to świątynny masaż wywodzący się z regionów Polinezji, który początkowo odbywał się wyłącznie w świątyniach.

W dawnych czasach wykonywany był on przez Kahunów, czyli kapłanów i uzdrowicieli jako rytuał przejścia w nowy etap życia.

Hawajczycy wierzą, że zdrowie to stan swobodnego przepływu energii w ciele, a choroba pojawia się wtedy, kiedy przepływ ten zostaje zablokowany.

Stres oraz napięcia zapisują się w naszych mięśniach, tworząc ogromne blokady. 

Masaż ten pomaga odblokować stłumione emocje, pobudzając uzdrawiające siły naszego organizmu tak, aby w naturalny sposób pomogły one przywrócić nam równowagę.

Masaż Lomi Lomi wykonuje się nie tylko dłońmi ale również przedramionami, w sposób który można porównać do pływu fal oceanu. Do masażu używa się ciepłych olejów, które dodatkowo wprowadzają w głęboki stan relaksu i wyciszenia.

Cały rytuał masażu wykonywany jest przy pięknej hawajskiej muzyce. Z masażem Lomi Lomi związane jest słowo ALOHA, które jest nie tylko pozdrowieniem czy przywitaniem.

Aloha to – Szacunek 
Aloha to – Być w Szczęściu i Miłości 
Aloha to – Pozostanie z kimś w relacji Życia 

Aloha – Uznaję i widzę Cię.

Mój dotyk zabierze Cię w podróż do innego wymiaru, a przede wszystkim do odnalezienia samego siebie i czucia Siebie w Sobie.                       

Izabela Kowal