Izabela Kowal

Czy wiesz, czym jest nasze Ciało?

To Świątynia, potrzebująca wsparcia, zaopiekowania i uzdrawiającego dotyku, który wyzwala poczucie naturalnego piękna, drzemiącego w każdym z nas.

Poszukując dla siebie metody wspierającej zdrowie, natrafiłam kiedyś na masażystę, którego holistyczne podejście do człowieka uświadomiło mi moje własne piękno, którego ja sama nie potrafiłam przez lata dostrzec. Nauczyłam się, jak tę wartość mogę wykorzystać i podwoić, aby przekazać i obdarować nią również innych.

Pogłębiłam swoją wiedzę na temat ciała, dzięki praktyce masażu Lomi Lomi, wywodzącego się z Hawajów, który jest znakomitą metodą uwalniania nagromadzonych w ciele, umyśle i naszej wewnętrznej istocie, napięć oraz emocji. Pozwala również skupić się na aspektach, o których często w naszej codzienności zapomniany. Długotrwały stres, niepohamowany pęd życia czy brak czasu dla siebie, często jest prostą drogą do zatracenia się i odłączenia od potrzeb własnego ciała. Przestając czuć, słuchać i rozumieć sygnały, które nasze własne ciało do nas wysyła, staje się jakby obcym bytem, który zapomniany, zaczyna chorować.

Kim jestem i dlaczego to robię?

Jako wykwalifikowana farmaceutka, posiadająca dwudziestoletnią praktykę, zaczęłam zauważać jak różne i ważne są potrzeby innych. Nauczyłam się słuchać drugiego człowieka i być dla niego wsparciem, w tym momencie, w którym on tego najbardziej potrzebuje, a nie do końca wie, jak może sobie pomóc.

Czerpię ogromną satysfakcję z wdzięczności otrzymywanej od swoich pacjentów oraz klientów, którzy wracają z dobrymi informacjami o polepszeniu stanu ich zdrowia.

Lomi Lomi to nie tylko moja pasja, ale wartość, jaką daję innym, wspierając ich w naturalny sposób, dotykając głębszych warstw ich osobowości.

Podstawową wartością, jaką kieruję się w życiu, jest miłość – do ludzi, do natury i do świata. Cenię sobie szczerą, pełną szacunku przyjaźń i międzyludzkie relacje. Bardzo ważnym dla mnie aspektem jest propagowanie i wspieranie naturalnych metod powrotu do zdrowia.

Jeśli chcesz poczuć dobroczynny, relaksujący, odprężający i uzdrawiający wpływ masażu Lomi Lomi, w całkowitym zaufaniu i powrocie do samego siebie – zapraszam w moje ręce.

„ALOHA! Czyli dzielę z Tobą ten moment, tę chwilę, szanuję Twoją historię”

Izabela Kowal
Tel. +48 605 435 775