Izabela Kowal

Przygotowanie do masażu.

Przed masażem koniecznie weź prysznic lub kąpiel. Umycie ciała oczyści je ze stosowanych kosmetyków, a także odświeży. Istnieje możliwość skorzystania z prysznica w gabinecie.

W przypadku osób z długimi włosami, zalecamy upięcie włosów, co zmniejszy ryzyko ich naoliwienia.

Zalecamy zdjęcie biżuterii i zegarków, ułatwi to pracę masażyście oraz pomoże zwiększyć doznania podczas masażu.

Na czas trwania zabiegu osoba masowana zostaje przykryta białym prześcieradłem, zalecane jest użycie bielizny jednorazowej dostępnej w gabinecie. Odkryte pozostaną jedynie aktualnie masowane partie ciała.

Zalecamy, aby najpóźniej na godzinę przed masażem spożyć lekki posiłek. Warto również powstrzymać się od picia kawy lub napojów energetycznych, by nie pobudzać organizmu bezpośrednio przed jego planowanym wyciszeniem.

Przed oraz bezpośrednio po zabiegu niewskazane jest spożywanie alkoholu (masaż nie jest wykonywany osobom w stanie nietrzeźwym). Warto jest natomiast uzupełnić płyny w organizmie, poprzez picie niegazowanej wody lub soku przed (maksymalnie na godzinę przed masażem) i po zabiegu.

Zabiegowi masażu towarzyszyć będzie odpowiednio dobrana muzyka oraz zapach tak, aby stworzyć atmosferę głębokiego relaksu.

Jeśli w trakcie trwania zabiegu poczujesz dyskomfort – powiedz o tym od razu!

Po zakończonym zabiegu masażu poprosimy o pozostanie na stole do masażu w pozycji leżącej jeszcze przez co najmniej kilka minut. Dajmy czas organizmowi powrócić do stanu pełnej równowagi. Podczas podnoszenia się ze stołu nie można wykonywać gwałtownych ruchów, schodzimy ze stołu zawsze na bok, masażysta z pewnością wytłumaczy i pomoże.
Ponadto, bezpośrednio po zabiegu, unikaj wyziębienia ciała.

Korzyści płynące z masażu Lomi Lomi:

  • redukuje stres;
  • koi nerwy i wycisza umysł;
  • odblokowuje przepływ energii w ciele;
  • uelastycznia ciało;
  • zwalnia napięcie mięśniowe;
  • poprawia krążenie krwi i limfy;
  • detoksykuje organizm;
  • przywraca równowagę w ciele.

„ALOHA! Czyli dzielę z Tobą ten moment, tę chwilę, szanuję Twoją historię”.