Krzysztof Kazmierowicz

Krzysztof Kazmierowicz

Czy ja stosuję Feng Shui? 

Nazywam się Krzysztof Piotr Kazmierowicz i od roku 1996 zajmuję się zgłębianiem, uczeniem i prowadzeniem fachowych, kompletnych oraz profesjonalnych konsultacji fengshui.

W Polsce jestem jednym z pierwszych ekspertów, którzy zgłębili i stosowali tę starożytną praktykę planowania przestrzeni w otoczeniu człowieka, w założonej w tamtym czasie Galerii Feng Shui Chi we Wrocławiu. 

Z wykształcenia jestem prawnikiem. Ukończyłem Uniwersytet Wrocławski na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii we Wrocławiu.

Jestem także jedynym absolwentem i Polakiem elitarnej Akademii Yap Cheng Hai, mieszczącej się w Malezji, gdzie w 2005 roku w Kuala Lumpur, odbyłem swoją praktykę i zdałem niezbędne egzaminy, uzyskując tym samym najwyższe prestiżowe poświadczenie Yap Cheng Hai Academy, założonej przez nieżyjącego już Wielkiego Mistrza fengshui Yap Cheng Hai’a i Mistrza Yap Boh Chu oraz absolwentem Yap Cheng Hai Feng Shui Center of Excellence, który spopularyzował tę niezwykłą wiedzę w Świecie Zachodu.

Najważniejszą wartością w życiu jest dla mnie samo Życie. Człowiek jest wartością samą w sobie.

Drugą dla mnie wartością jest Ziemia oraz wpływ Ziemi na Człowieka. To jakie wsparcie daje Człowiekowi oraz możliwości życia.

Trzecią wartością jest Czas, który bezpowrotnie płynie. Porównuję go do żywiołu rzeki, która nigdy nie jest taka sama – ciągle jest w ruchu. Z jednej strony niebezpieczna, z innej bardzo naturalna. Dziecko zanim przyjdzie na świat jest w otoczeniu wody.

W życiu kieruję się różnymi zasadami ale dla mnie podstawową jest Yin i Yang. Być w równowadze.

Moje konsultacje fengshui znajdują przyczynę problemów, a następnie wskazują jak należy je usunąć. 

Od ponad 20-stu lat pracuję z osobami prywatnymi, jak również przedsiębiorcami i korporacjami (m.in. hotelami, restauratorami, przedszkolami, bankami, centrami handlowymi, gabinetami medycyny estetycznej, stomatologii, etc.).

Z moich porad korzystają osoby ze świata showbiznesu, modelki, artyści, aktorzy, politycy, dyrektorzy, biznesmeni oraz wszyscy, którzy potrzebują zmiany w swoim życiu na lepsze.

Jestem także autorem chińskich słonecznych oraz księżycowych kalendarzy fengshui.

Profesjonalne konsultacje fengshui znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie znajduje się człowiek. 

Stosując się do zasad fengshui, jesteś w stanie niemal natychmiast zakończyć poszukiwania rozwiązań swoich problemów życiowych, które mogą wynikać z przestrzeni, którą użytkujesz.

Zdrowie, miłość, pieniądze, płodność, dzieci, małżeństwo, relacje z ludźmi, pomyślność, dobrostan, rozwój, sława, kariera, bogactwo – to główne tematy do pracy z fengshui.

Oferuję nie tylko konsultacje indywidualne czy korporacyjne, ale także pełną ofertę szkoleń oraz warsztatów.

Doskonale rozumiem, że obecnie trudno jest w jednym miejscu znaleźć praktyka oraz certyfikowanego mistrza aby uzyskać sprawdzone, pewne i kompletne konsultacje fengshui. Dlatego moją ambicją było stworzenie oferty, w tym wyjątkowym miejscu – Centrum Magic Therapies, gdzie znajdziesz najwyższej jakości, profesjonalne konsultacje oraz szkolenia fengshui.  

Co dzięki temu zyskasz? 

Podczas spotkań otrzymasz wiedzę z zakresu tradycyjnego fengshui od praktyka, z ponad 20-sto letnim doświadczeniem, czyli także mądrość zdobytą podczas praktyki. 

Oszczędzisz dzięki temu czas, który w fengshui uznajemy za najważniejszy, ponieważ nie możemy cofnąć roku, miesiąca, dnia czy godziny. Raz aktywowany, płynie z nami przez całe życie. 

Czy jest coś jeszcze, co warto, abyś wiedział_a już teraz?

Tak. Zachęcam Cię gorąco do uczestnictwa w spotkaniach fengshui, ponieważ podczas tych wydarzeń, raz w miesiąc, omawiamy – na własnych planach – przykłady 4 ścian; swoich mieszkań i domostw. Zawsze pojawia się wiele praktycznych rozwiązań oraz rad, jak znaleźć energię miłości, zdrowia czy bogactwa. 

Krzysztof Piotr Kazmierowicz 
Absolwent 葉清海學院 
Yap Cheng Hai Academy
Tel. +48 881 696 696