Żurawina

Suszony sok z żurawiny BIO.

Żurawina GW BIO zbierana jest z ekologicznego rejonu w stanie Washington w USA Ekologiczne tereny pozwalają na uzyskanie najbardziej czystych i wolnych od chemii produktów, które chronione są od oprysków i zawierają naturalne właściwości zdrowotne. Zebraną żurawinę przygotowujemy do suszenia i suszymy w bardzo niskich temperaturach, 35 st. C.

Inaczej niż sok z marchwi i sok z buraka, tutaj żurawina suszona jest w całości, razem ze skórką i z pestkami czy nasionami, ponieważ mają one bardzo mocno antyoksydacyjne właściwości, wspomagające nasz organizm w dojściu do zdrowia.

PROCES PRODUKCJI

Żurawina po zebraniu z krzaków, suszona jest w niskich temperaturach i mielona w całości oraz pakowana do saszetek. 

Suszone owoce żurawiny pakowane są w niewielkie saszetki, ze względu na bezpieczeństwo czystości produktu od mykotoksyn i pleśni.

Suszona żurawina pakowana jest w ochronnej atmosferze, żeby zapobiec utlenieniu.

Jest to najbardziej przyjazna forma dla surowca i dla klienta.

żurawina

Właściwości i korzyści

W delikatnie wysuszonych owocach żurawiny znajdziemy potas, magnez, wapń czy fosfor. Oprócz minerałów są bogate w witaminę C, A i tak zwane substancje polifenolowe, które znajdziemy w całym owocu (w miąższu i w skórce). Żurawina zawiera także glikozyd roślinny arbutynę, który jest typowy właśnie dla żurawiny i występuje w niej w znacznej ilości.

Żurawinę Green Ways można łatwo wykorzystać jako jeden ze składników do przygotowania koktajli i smoothie. Wspaniale pasuje głównie do dań na zimno, gdzie zachowuje substancje biologicznie czynne.


Kontakt w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz złożenia zamówienia:

mail: magic.therapies.pl@gmail.com

tel: +48 508 503 835

Dawid Zyskowski

PRODUKTY