Jęczmień dla dzieci

jęczmień dla dzieci

Jęczmień dla dzieci Green Ways jest pierwszym smakowym Zielonym Jęczmieniem dla dzieci na naszym rynku. Wyróżnia się orzeźwiającym, truskawkowym smakiem. Każda szklanka napoju zawiera witaminy, minerały, enzymy i przeciwutleniacze.

Podstawę produktu stanowi suszony sok z liści młodego jęczmienia. Substancje czynne zawarte w jęczmieniu wspomagają odporność i przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Dzięki dodaniu truskawek i stewii finalny napój ma przyjemny, owocowy i słodkawy smak. 

Właściwości i korzyści

Podstawę Jęczmienia dla dzieci Green Ways stanowi klasyczny i sprawdzony przez użytkowników Jęczmień Green Ways. Uprawiamy go w jednym z najczystszych miejsc naszej planety i zbieramy wtedy, gdy zawiera największą ilość substancji odżywczych. Jęczmień jest suszony specjalną metodą, aby ilość korzystnych dla ciała substancji pozostała możliwie jak najwyższa.

Dzięki temu Jęczmień dla dzieci zawiera wiele ważnych witamin (m.in.: A, B2, B6, K2 i in.), minerałów (potas, magnez czy żelazo), enzymów i przeciwutleniaczy, które wzmacniają naturalny potencjał i rozwój ciała człowieka. Młody Jęczmień jest też bogaty w enzymy, uczestniczące w wielu procesach chemicznych w organizmie, m.in. w rozkładaniu pożywienia, przetwarzaniu tłuszczów w procesie metabolicznym, ochronie przed wolnymi rodnikami.

 

 


Kontakt w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz złożenia zamówienia:

Dawid Zyskowski

mail: magic.therapies.pl@gmail.com

tel: +48 508 503 835

dawid zyskowski i anna mazurczyk