Burak

Suszony sok z buraka BIO.

Burak GW uprawiany jest na ekologicznych polach w północnej Kalifornii. Burak rośnie tam w zupełnie ekologicznym środowisku, na czystej i organicznej glebie, pozbawionej jakichkolwiek oprysków.

Proces produkcji

Po zbiorach i oczyszczeniu korzeni, z buraka wytłaczany jest sok.

Tak samo jak sok z jęczmienia, sok z buraka suszony jest w suszarce rozpyłowej w bardzo niskiej temperaturze, 31 stopniach Celsjusza.

Tak przygotowany sok z buraka nie zawiera żadnych dodatków, nie zawiera też antyzbrylaczy i jest w stu procentach czysty.

Suszony sok z buraka pakowany jest w niewielkie saszetki, ze względu na bezpieczeństwo czystości produktu od mykotoksyn i pleśni. Suszony sok pakowany jest w ochronnej atmosferze, żeby zapobiec utlenieniu.

Jest to najbardziej przyjazna forma dla surowca i dla klienta.

burak

Właściwości i korzyści

Burak Green Ways jest, oprócz witamin (przykładowo B6 i B9) i minerałów, bogatym źródłem polifenoli, rezweratrolu i betainy. Betaina to bardzo cenna substancja. Należy do tak zwanych betalain i ma bezpośredni wpływ na komórki wątroby. Wspomaga ich regenerację.

Buraka Green Ways można łatwo wykorzystać na przykład do przygotowania koktajli i smoothie. Wspaniale pasuje głównie do dań na zimno, gdzie zachowuje substancje biologicznie czynne. Przy przygotowaniu potraw sprawdza się także jako naturalny barwnik.

Kontakt w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz złożenia zamówienia:

mail: magic.therapies.pl@gmail.com

tel: +48 508 503 835

Dawid Zyskowski

PRODUKTY