Magic Coach

Wspieram ludzi aby żyli w zgodzie z tym co jest dla nich naprawdę ważne.

Jestem partnerem w relacji z Tobą, pracując zgodnie z etyką szkoły ericksonowskiej https://coachfederation.org/code-of-ethics, w kreatywnym procesie prowokującym do rozwoju osobistego. 

Aktywizuję Twój cały wewnętrzny potencjał do osiągnięcia przez Ciebie swoich celów, pragnień, tęsknot ducha i zdrowia na trzech poziomach.

Skupiam się na możliwościach i rozwiązaniach, inspirując Cię do działania oraz pewnej, pozytywnej i nieuniknionej zmiany.

Pracuję zarówno z przedsiębiorcami i przedsiębiorczyniami, jak i osobami, które potrzebują zmiany w życiu prywatnym, duchowym i/lub zawodowym.

Osobiście bardziej interesuje mnie poszukiwanie głębszego sensu każdej potrzeby niż plan działania aby ją zrealizować, który jest przewidywalnym zabiegiem z pewnością rezultatu.

Do swojej pracy podchodzę holistycznie z ogromną fascynacją procesu i pokorą, przy tym jak sam jestem niepokorny.

Ponadto od 17stu lat rozwijam jedną z najbardziej znanych sportowych i modowych marek w Polsce i na świecie jaką jest New Balance. Z wykształcenia jestem m.in. socjologiem, naturopatą oraz coachem rozwoju świadomości, należącym do International Coach Federation na poziomie PCC (Professional Certified Coach), największej ogólnoświatowej organizacji coachingowej zrzeszającej profesjonalnych coachów. Przy tym od lat studiuję Medycynę Wschodnią oraz Medycynę Integracyjną, którą praktykuję w swoim gabinecie naturopatycznym „Magic Therapies” w Krakowie, przywracając ludzi do zdrowia, a prywatnie uwielbiam się rozwijać, eksplorować, poznawać i doświadczać życie.

Lubię pracować ze stresem, lękami oraz wszelkiego rodzaju blokadami w ciele i umyśle.

Kieruję się wartościami miłości i szacunku do życia oraz tego co żyje.

Specjalizacje:

Meaning or spiritual coaching / Coaching głębszego znaczenia lub duchowy

Diet & health coaching / Coaching żywienia i zdrowotny

 

Zapraszam do kontaktu:

mail: magic.therapies.pl@gmail.com

tel: +48 508 503 835

Certyfikaty