Moksoterapia lampą terapeutyczną na podczerwień TDP

Moksoterapia lampą terapeutyczną na podczerwień TDP

Lampa TDP to uzdrawiająca moc ziemi i słońca.
Na leczeniu ciepłem opiera się przede wszystkim moksoterapia, ale także cały szereg innych, powstających współcześnie metod. Ciepło dostarcza naszemu organizmowi energii, a także, poprzez pobudzanie nim punktów akupunkturowych wpływa na przepływ Qi przez meridiany. W ostatnich dziesięcioleciach pojawiły się nowe metody jego wykorzystania w celach leczniczych, które łączą w sobie ugruntowaną przez wieki wiedzę dawnych mistrzów ze współczesnymi odkryciami i nowoczesną techniką. Jedną z takich metod jest terapia lampą mineralną TDP.
Lampa TDP, która swoją nazwę bierze od akronimu Teding Diancibo Pu, co z chińskiego tłumaczy się jako lampa „specjalnego spektrum elektromagnetycznego”, to urządzenie emitujące fale elektromagnetyczne, przenikające przez nasyconą minerałami płytkę ceramiczną, aby następnie wniknąć w głąb ciała Pacjenta. Lampa TDP przekazuje naświetlanemu obszarowi, przenikające w głąb tkanek ciepło oraz składniki mineralne wydzielane przez płytkę.
Podczerwień sama w sobie ma właściwości uzdrawiające, rozgrzewa nawet głębokie warstwy tkanek i podobnie jak grzałka, rozgrzewa płytkę ceramiczną przez co wydziela ona zawarte w niej minerały.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *